Οι αθλητικές μεταδόσεις σήμερα Σάββατο 18 Μαρτίου

Δεν υπάρχουν σχόλια

Πλούσιο το σημερινό πρόγραμμα αθλητικών μεταδόσεων. Περιλαμβάνει συναρπαστικές αναμετρήσεις σε ποδόσφαιρο, βόλεϊ και μπάσκετ.

 

08:30 FOX Sports

Ski Classics

10:45 Eurosport 1

Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο

13:30 Eurosport 1

Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Ζανκτ Πάουλι – Ανόβερο

Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Έιμπαρ – Εσπανιόλ

La Liga

14:30 Eurosport 1

Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Γουέστ Μπρομ – Άρσεναλ

Premier League

15:00 ΕΡΤ3

Απόλλων Σμύρνης – Αναγέννηση Καρδίτσας

Football League

15:00 Novasports 3HD

Βέροια – Κέρκυρα

Super League

15:15 Eurosport 2

Milan-Sanremo

Ιταλία

15:45 Eurosport 1

Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD

Χόφενχαϊμ – Μπάγερ Λεβερκούζεν

Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD

Βέρντερ – Λειψία

Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD

Άουγκσμπουργκ – Φράιμπουργκ

Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD

Βόλφσμπουργκ – Ντάρμσταντ

Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD

Κολονία – Χέρτα

Bundesliga

16:45 Eurosport 1

Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο

17:00 ΕΡΤ2

Κηφισιά – Ορεστιάδα

Final-4 Κυπέλλου – Ημιτελικά

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD

Στόουκ – Τσέλσι

Premier League

17:00 Novasports 2HD

ΠΑΟΚ – Κύμη

Basket League

17:00 Novasports 2HD

Δόξα Λευκάδας – Απόλλων Πατρών

Basket League

17:00 Novasports 2HD

Προμηθέας Πατρών – Ρέθυμνο

Basket League

17:00 Novasports 2HD

Κόροιβος – ΑΕΚ

Basket League

17:00 Novasports 4HD

Κολοσσός – Άρης

Basket League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD

Αθλέτικ Μπιλμπάο – Ρεάλ Μαδρίτης

La Liga

17:15 Novasports 1HD

ΑΕΛ – Παναιτωλικός

Super League

18:00 Eurosport 2

Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο

18:00 Novasports 3HD

Ναντ – Νις

Ligue 1

18:45 Eurosport 2

Cross country σκι: Παγκόσμιο κύπελλο

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Τορίνο – Ίντερ

Serie A

19:30 ΕΡΤ3

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός

Final-4 Κυπέλλου – Ημιτελικά

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD

Αλαβές – Ρεάλ Σοθιεδάδ

La Liga

19:30 Novasports 2HD

Ατρόμητος – ΑΕΚ

Super League

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Μπόρνμουθ – Σουόνσι

Premier League

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD

Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Αμβούργο

Bundesliga

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD

ATP Masters

Indian Wells, ημιτελικά

20:15 Novasports 4HD

Σπόρτινγκ – Νασιονάλ Μαδέιρα

Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:00 Eurosport 2

Freestyle σκι: Παγκόσμιο πρωτάθλημα

21:00 Novasports 3HD

Παναθηναϊκός – Λαύριο

Basket League

21:00 Novasports 1HD

Μπορντό – Μονπελιέ

Ligue 1

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD

Μπέτις – Οσασούνα

La Liga

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD

Μίλαν – Τζένοα

Serie A

22:30 Novasports 4HD

Πάσος Φερέιρα – Μπενφίκα

Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

00:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Ατλάντα Χοκς – Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς

ΝΒΑ

02:30 COSMOTE SPORT 4 HD

Λος Άντζελες Κλίπερς – Κλίβελαντ Καβαλίερς

ΝΒΑ

 

Γιώργος .
Επόμενο άρθρο

Σχετικά Δημοσιεύσεις