Οι αθλητικές μεταδόσεις σήμερα 8 Δεκεμβρίου

Δεν υπάρχουν σχόλια

Οι αναμετρήσεις του Ολυμπιακού, του ΠΑΟΚ και του Παναθηναϊκού για το Europa League ξεχωρίζουν στο σημερινό αθλητικό πρόγραμμα τηλεοπτικών μεταδόσεων.

 

12:30 COSMOTE SPORT 8 HD

Κασίμα Άντλερς – Όκλαντ Σίτι

Παγκόσμιο κύπελλο συλλόγων – 1ος γύρος

 

16:00 Novasports 4HD

ITTF Grand Finals

Άνδρες, φάση των «16»

 

18:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Κόνιασπορ – Γάνδη

Europa League

 

18:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Μπράγκα – Σαχτάρ

Europa League

 

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Οσμάνλισπορ – Ζυρίχη

Europa League

 

18:00 Novasports 1HD

Ολυμπιακός – Αλούινβεντ Μίσκολτς

Eurocup γυναικών

 

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Καραμπάγκ – Φιορεντίνα

Europa League

 

18:00 COSMOTE SPORT 3 HD

ΠΑΟΚ – Σλόβαν Λίμπερετς

Europa League

 

18:00 COSMOTE SPORT 1 HD

Europa League

Λεπτό προς λεπτό

 

18:00 COSMOTE SPORT 5 HD

Βιγιαρεάλ – Στεάουα

Europa League

 

19:45 Novasports 3HD

Φενέρμπαχτσε – Ερυθρός Αστέρας

EuroLeague

 

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Άστρα Τζούρτζου – Ρόμα

Europa League

 

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Άντερλεχτ – Σεντ Ετιέν

Europa League

 

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Άλκμααρ – Ζενίτ

Europa League

 

20:00 COSMOTE SPORT 5 HD

Ζόρια – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Europa League

 

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Φέγενορντ – Φενέρμπαχτσε

Europa League

 

20:00 COSMOTE SPORT 2 HD

ΑΠΟΕΛ – Ολυμπιακός

Europa League

 

20:45 Eurosport 2

ISU Grand Prix Final

Marseille, France

 

21:00 Novasports 2HD

Αρμάνι Μιλάνο – ΤΣΣΚΑ Μόσχας

EuroLeague

 

21:30 Eurosport 1

Six-day

Amsterdam, Netherlands

 

22:00 Novasports 1HD

Ρεάλ Μαδρίτης – Ζάλγκιρις

EuroLeague

 

22:05 COSMOTE SPORT 7 HD

Ζάλτσμπουργκ – Σάλκε

Europa League

 

22:05 COSMOTE SPORT 4 HD

Σταντάρ Λιέγης – Άγιαξ

Europa League

 

22:05 COSMOTE SPORT 3 HD

Παναθηναϊκός – Θέλτα

Europa League

 

22:05 COSMOTE SPORT 6 HD

Ίντερ – Σπάρτα Πράγας

Europa League

 

22:05 COSMOTE SPORT 5 HD

Σαουθάμπτον – Χαποέλ Μπερ Σεβά

Europa League

 

22:05 COSMOTE SPORT 8 HD

Νις – Κρασνοντάρ

Europa League

 

22:15 Eurosport 2

ISU Grand Prix Final

Marseille, France

 

01:30 ΕΡΤ1

Παγκόσμιο πρωτάθλημα 25άρας

Γουίντσορ, Καναδάς – 3η ημέρα

 

01:30 FOX Sports

St. John’s Red Storm – Fordham Rams

NCAA

 

04:30 COSMOTE SPORT 4 HD

Σικάγο Μπουλς – Σαν Αντόνιο Σπερς

ΝΒΑ

Γιώργος .
Επόμενο άρθρο

Σχετικά Δημοσιεύσεις