Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Δεν υπάρχουν σχόλια

Ο αγώνας μεταξύ της ΑΕΚ και του Ηρακλή για το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της Super League, ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

 

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

07:30 OTE Sport 5, Moto 3 Μαλαισία (κατατακτήριες δοκιμές)

08:25 OTE Sport 5, Moto GP Μαλαισία (4ες ελεύθερες δοκιμές)

09:05 OTE Sport 5, Moto GP Μαλαισία (κατατακτήριες δοκιμές)

10:00 OTE Sport 5, Moto 2 Μαλαισία (κατατακτήριες δοκιμές)

10:30 OTE Sport 7, Formula E ΠεκίνοΚΟΥΠΟΝΙ

14:00 OTE Sport 3, Γερμανία δεύτερη κατηγορία Καρλσρούη – Κάιζερσλαουτερν

14:00 NOVASPORTS 4, Τένις ATP 250 (Στοκχόλμη, ημιτελικά)

15:00 NOVASPORTS 1, Super League Καλλονή – Λεβαδειακός

15:00 OTE Sport 6, Τένις ATP 500 (Βιέννη, ημιτελικά)

15:00 ΕΡΤ2, Χάντμπολ Φίλιππος Βέροιας – ΑΕΚ

15:00 OTE Sport 1, Football League Εργοτέλης – Παναιγιάλειος

15:30 OTE Sport 8, Τένις ATP 250 (Kremlin Cup, 1ος ημιτελικός)

16:00 NOVASPORTS 3, Μπάσκετ γυναικών Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

16:00 EUROSPORT, Τένις WTA Tour (Λουξεμβούργο, ημιτελικά)

16:00 OTE Sport 4, Basket League ΑΕΚ – Τρίκαλα

16:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Μπάγερν Μονάχου – Κολωνία

16:30 OTE Sport 7, Γερμανικό Πρωτάθλημα Μπάγερ Λεβερκούζεν – Στουτγάρδη

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Κηφισιά – Λαύριο

17:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Θέλτα – Ρεάλ Μαδρίτης

17:00 ΕΡΤ2, Α2 ανδρών Εθνικός – Προμηθέας

17:00 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Γουέστ Χαμ – Τσέλσι

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Καβάλα – Κόροιβος

17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Απόλλων Πατρών – Κολοσσός

17:15 NOVASPORTS 1, Super League Παναιτωλικός – Πλατανιάς

17:50 OTE Sport 5, Formula 1 GP ΗΠΑ (3ες ελεύθερες δοκιμές)

18:00 OTE Sport 8, Football League Απόλλων Σμύρνης – Λάρισα

19:00 OTE Sport 7, Ιταλικό Πρωτάθλημα Κάρπι – Μπολόνια

19:15 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Γρανάδα – Μπέτις

19:30 NOVASPORTS 2, Super League ΑΕΚ – Ηρακλής

19:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ίνγκολσταντ – Χέρτα

19:30 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Άρσεναλ – Έβερτον

20:45 NOVASPORTS 3, Ολλανδικό Πρωτάθλημα Τβέντε – Αϊντχόφεν

20:50 OTE Sport 5, Formula 1 GP ΗΠΑ (Κατατακτήριες δοκιμές)

21:00 NOVASPORTS 4, Γαλλικό Πρωτάθλημα Γκαζελέκ Αζαξιό – Νις

21:00 NOVASPORTS 1, Basket League Άρης – ΠΑΟΚ

21:05 OTE Sport 7, Χάντμπολ Μπαρτσελόνα – Κόλντινγκ

21:30 OTE Sport 8, Βόλεϊ Τρεντίνο – Μόντενα

21:30 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Σεβίλλη – Χετάφε

21:45 EUROSPORT 2, Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων Μάλι – Ονδούρα

21:45 OTE Sport 1, Ιταλικό Πρωτάθλημα Παλέρμο – Ίντερ

22:45 NOVASPORTS 3, Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Βιτόρια Γκιμαράες – Ακαντέμικα

23:05 OTE Sport 7, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μάλαγα – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια

Γιώργος .
Επόμενο άρθρο

Σχετικά Δημοσιεύσεις